Fan web Vyvolených

Máme ve Vile páreček!

31. srpna 2007 v 21:45 | Roman Piprek |  Aktuálně!
Tak tento pár budete už od soboty sledovat kdy proběhne slavnostní přesun soutěžících do Vily VyVolených!Tento pár jste poslaly svými hlasy ve včerejší volbě do Vily vy!A jestli chcete vědět víc o tom jak probíhala volba tohoto páru tak klikněte na odkaz celý článek a budete vědět víc.......

Tedy zejména René. Při přímém přenosu skákala Liborovi do řeči, neposlouchala a vůbec dávala najevo, jaký je živel. Dá se předpokládat, že ve Vile by měla tendenci inklinovat k pozici vůdce a to nejen kvůli povaze, ale i vyššímu věku - je zatím z VyVolených nejstarší. Otázkou je, jestli se ostatní nechají zkrotit. A taky bude zajímavé, zda René zůstane tou usměvavou žínkou. Dobře si pamatuju na přerod Věry Patt z usměvavé maminy na vykyslinu, které se v internetových diskuzích na základě jejího nejpoužívanějšího slova začalo říkat "vole Věra vole".
Začátek Volby ale tradičně patřil exVyVoleným. V pořadu samozřejmě nemohli chybět ti, které jsme vídali ve VyVolených právě jako pár. Dostavil se Petr s Dančou z VyVolených 2 a dorazil i kameník Hans z jedničky spolu s manželkou Lenkou. Ta sice ve Vile nebyla, ale jejich životní příběh s nimi prožívaly statisíce lidí. Hans sebou přivezl i kámen s vytesaným logem VyVolených, protože - jak sám řekl - ta show potřebuje základní stavební kámen, aby byla svižná, koukatelná a aby hra hezky odsejpala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Komentáře

1 madeline madeline | Web | 23. června 2015 v 0:09 | Reagovat

nabídky půjček :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama