Fan web Vyvolených

Kandidátka na VV3: Byla v kriminále, teď bojuje za syna.

15. srpna 2007 v 11:17 | Roman Piprek
DavidDeník Šíp našel dalšího člena hvězdné šedesátky. Osud se s ní nepáral. Kandidátka VyVolených Míša Honsová, která se úspěšně probojovala mezi šedesátku adeptů, z nichž budou diváci vybírat nové VyVolené, o tom však příliš mluvit nechce. Co se stalo? Míša Honsová totiž okradla své rodiče o šest tisíc a nakonec kvůli tomu skončila na dvaadvacet měsíců ve vězení!

"Když jsem byla hodně mladá, udělala jsem obrovskou chybu, která se se mnou táhne celý život," prozradila Honsová smutným hlasem Šípu. Bylo vidět, že by se o své minulosti raději nebavila. "Ale radši vám to řeknu. Nerada bych, kdybych se náhodou dostala do vily, aby to někdo vykládal jinak, než to ve skutečnosti bylo," říká Honsová.
"Nebylo mi snad ani sedmnáct a myslela jsem si, že mi patří svět. Udělala jsem chybu, vzala jsem svým rodičům šest tisíc a ti, abych si uvědomila, co jsem provedla, mě za to dali k soudu. Vyfasovala jsem dvaadvacet měsíců," vzpomíná Míša. "Tady v Mostě kolovala spousta historek o tom, že jsem šla sedět kvůli prostituci, ale přísahám na životy svých dětí, že to bylo opravdu takhle," vykládá matka tří dětí, která chce do vily v páru se svou dvacetiletou dcerou.
"Jdu tam hlavně proto, abych pomohla svému synovi. Jsou mu čtyři a má defekt komorového septa. Kdybych vyhrála, mohla bych se postarat o to, aby se mu dostalo pořádné péče. Doktoři v Mostě se sice snaží, ale bohužel tu není potřebné vybavení, aby mohli pacientům dopřát servis, jako je třeba v Praze. Proto bych asi z případné výhry chtěla pomoct i místní nemocnici," svěřila se Honsová Šípu. Už jen za to, jak statečně se svým osudem bojuje, by si své místo ve vile zasloužila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama