Fan web Vyvolených

Vladko jak prošel vlastně soutěží?

9. července 2007 v 14:32 | Roman Piprek |  Předchozí série
Tak jsem se rozhodl udělat takový článek o tom jak se Vladkovy dařilo ve Vile.

Vladko - Ten, kterého milovala půlka národa! Ten, který byl ke konci soutěže naprosto vyčerpaný. A nepochybně Ten, který to nakonec všechno vyhrál. Všichni známe ty obrázky, kdy své spolubydlící proklíná, nenávidí, nechce je vidět. My si projdeme celý jeho pobyt ve vile a koukneme se na jeho pravé pocity - ty, které svěřil do deníku.
Vladko vstoupil do vily s téměř dvaceti tisíci hlasy. Bylo to pro všechny překvapení, neboť celou dobu vedl ve Volbě sebevědomý Tomáš.Vladko to ale svou přirozeností nakonec vyhrál a odhodlaně vstoupil. Neuběhly ani dvě hodiny a náš VyVolený už začal litovat, že sem vůbec vstoupil. Velká krize ale přišla po měsíci:
24. září 2005:

"Tak moc jsem se sem těšil, že mé zklamání z toho, že tu jsem, je o mnoho větší. První dny tu byly opravdu těžké. Bavit se najednou s lidmi, o kterých skoro vůbec nic nevíte, jako byste se znali X let, není snadné."
Ze začátku si našel ve vile dva kamarády - byla to "Džína" a Míša.

Regina - "To je tak zvláštní člověk, že by na to nestačila tato kniha. Jestli mi někdo sedl, tak to byla ona. Člověk s tak krásnou duší, jako má ona, s tou se člověk nesetká často. Tak přímý člověk, až je to někomu nepříjemné, se málokde vidí. Velmi hezká žena a nejen zevnějškem, to je oproti její vnitřní kráse jen škaredý kus masa. Regi, mám Tě moc rád. I během tak krátké doby mám pocit, že Tě znám dlouho."

Už za pár dní měl ale přijít zlom, kdy se láska mezi Vladkem a Reginou začala obracet v nenávist. Vladko si ale našel nového, ještě většího kamaráda, se kterým mu přátelství vydrželo téměř do konce soutěže.

Michal - "To je člověk spíše uzavřený do sebe, který své pocity nedává skoro vůbec najevo. Velmi citlivý člověk, který moc nedává najevo, co cítí. Mám pocit, že by se to nějak mohlo změnit (jestli se to tak dá říct), kdyby měl někoho k sobě a splynuli v jednoho. Nechápu, že může být tak sám, když je tak suprovej. Ty holky jsou snad slepý. Míšo, seš fakt "dobrej řízek"!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Komentáře

1 hhh hhh | 29. srpna 2007 v 17:24 | Reagovat

ghhh

2 Cool Cat's Cool Cat's | 12. listopadu 2013 v 16:17 | Reagovat

No...suupeeeer!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama