Fan web Vyvolených

Kdo chodil na cating nejčastěji? Kuchaři a číšníci.

20. června 2007 v 13:51 | Roman Piprek
Tisíce zájemců se snažily dostat mezi těch šedesát VyVolených! Podle čeho se Noví hrdinové vybírají?
Je to za námi a první statistiky jsou na světě. Do luxusu za miliony se chtějí dostat především dívky a chlapci ve věku dvaceti až dvaadvaceti let s profesí kuchař a číšník.
Sází všichni na to, že první řadu vyhrál kuchař? Vladko byl osobnost sama o sobě, měl charakter a jeho emoce si všichni dodnes pamatujeme. Určitě nezáleželo na tom, že se živil kuchařinou.
A jak vlastně Prima postupuje při vybírání svých "nových dětí"? "Velkou úlohu hraje ani ne to, jaký je jednotlivec, ale jaká bude vlastně celá ta skupina. To znamená, že se ro snažíme složit natolik pestře, aby tam prostě byli lidé, kteří v podstatě mají různé zájmy, různé povahy, prostě to, co vlastně pak ovlivňuje jejich chování," říká šéfredaktor vlastní výroby Rostislav Uher o průběhu sedmideních castingů.
Mezi kandidáty se snažily probojovat i některé "celebrity" - už teď je ale jisté, že pornoherec Robert Rosenberg své hormony ve vile nerozvíří. A naopak bávalý člen Lunetiku Martin Kocián má do vily zase o krok blíž - probojoval se do dvoustovky nejlepších.
VV3-1.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Komentáře

1 AJack AJack | E-mail | Web | 4. července 2007 v 21:11 | Reagovat

Proč sem nido nenapíše odkud je to logo? Že je z vyvoleni3.wgz.cz nyní - vyvoleni3.ic.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama