Fan web Vyvolených

Červen 2007

NEW DESING!

28. června 2007 v 20:05 | Roman Piprek
Tak jsem udělal noví desing který je v barvách VyVolených no taky jsem změnil písmo a dal jsem noví znak VyVolených3 do záhlaví tak doufám,že se vám tento NEW desing líbí!
Pište kooooooooomenty!

Změna znaku VyVolených3!

28. června 2007 v 10:11 | Roman Piprek |  Aktuálně!
Takže realizační tým RealitySchow VyVolení se rozhodl že změní podobu loga VyVolených3!No já si myslím že je moc pěkný!
A co na něj říkáte vy líbí se vám?

Mám udělat NEW desing na blogu o VyVolených?

27. června 2007 v 19:47 | Roman Piprek
Tak vás prosím napište do komentářů váš názor mám udělat NEW desing tohoto blogu o VyVolených3?
Pište prosím vaše názory st vím jestli mám udělat NEW desing nebo se vám tento VyVolený líbí?
Pisejte!

Jste super!

27. června 2007 v 16:12 | Roman Piprek
No jste prostě super!
Chodí vás sem čím dál tím víc což je super!!!!!Dokonce tento blog má poslední dobou vyšší návštěvnost než moje osobní stránky takže ještě jednou moc vám všem děkuju!!!!!!!

ROZHODNUTO:Pergnerová bude moderovat VV3!

25. června 2007 v 21:55 | Roman Piprek |  Aktuálně!
A je tady další AKTUÁLNÍ ZPRÁVA!Dnes ve zpravodajství Tv Prima informovala o tom ,že je rozhodnuto kdo bude hlavním moderátorem třetí řady VyVolených!No a ted už to vypadá ,že toto rozhodnutí Terezy je konečné a že už se nedočkáme dalšího zvratu!Tak co jste rádi ,že Tereza bude hlavním moderátorem i pro tuto řadu VyVolených?No tak vás prosím pište své názory do komentářů!
Ps:Děkuju za návštěvnost!

ZVRAT:Pergnerová odmítla nabídku moderování třetí řady VV!

20. června 2007 v 14:03 | Roman Piprek |  Aktuálně!
Tak touto zprávou určitě nepotěším ty co chtěly ,aby třetí řadu úspěšbé realityShow VyVolení moderovala již po třetí velice dobrá moderátorka Tereza Pergnerová ,ale ta však nabídku podle některých zdrojů odmítla!Prima tak v posledních dnech zažívá pěkně horké chvilky. Během krátké doby musí najít někoho nového a současně neméně dobrého. Podle všeho by to měl být muž.
"Tereza Pergnerová na naši nabídku moderovat trojku VyVolených nereagovala," potvrdil zdroj ze zákulisí televize Prima. "Po pravdě řečeno jsme to opravdu nečekali, takže nám tím trošku nabourala plány, ale snad to nakonec bude dobrý," dodal.Tým kolem třetí řady reality show se teď co nejrychleji snaží najít za Terezu náhradu. S největší pravděpodobností se na televizních obrazovkách nakonec objeví muž. "Myslíme si, že by bylo lepší, kdyby se moderování ujal muž, a to z toho důvodu, abychom se vyhnuli srovnávání s Terezou. To by nebylo moc dobré," přiznal.Paradoxně je Tereza Pergnerová jediným člověkem, kterého se humbuk kolem její osoby netýká. Užívá si rodinného života, plánuje druhou svatbu a další dítě. "Já už moc netoužím po tom být nějak vidět. Nechci stárnout před kamerou. Já chci stárnout se svým mužem a dětma, ne střídat pořad za pořadem, dramaturgicky mimo styl," říká dvaatřicetiletá moderátorka.VyVolení pro ni byli krásnou životní kapitolou, která ji obohatila a do budoucna jí hodně věcí dala. Teď je ale čas jít dál. A naznačila, že to nebude práce v médiích. "Jsem hladová, jsem workoholik. Zajímala by mě práva. Ale na to je potřeba studium a mluvím dopředu. Je potřeba zdolat ještě strašný kus cesty. Ale opravdu by mě to fascinovalo," říká.
Tedalidi ,abych vám řekl pravdu tak dobrého moderátora jako je Tereza jen tak nenajdou no uvidíme jak to dopadne a koho by jste navrhovaly vy?
Je to teda docela veljý zvrat pište komenty!
Co vy na to?
VV3-1.jpg

Kdo chodil na cating nejčastěji? Kuchaři a číšníci.

20. června 2007 v 13:51 | Roman Piprek
Tisíce zájemců se snažily dostat mezi těch šedesát VyVolených! Podle čeho se Noví hrdinové vybírají?
Je to za námi a první statistiky jsou na světě. Do luxusu za miliony se chtějí dostat především dívky a chlapci ve věku dvaceti až dvaadvaceti let s profesí kuchař a číšník.
Sází všichni na to, že první řadu vyhrál kuchař? Vladko byl osobnost sama o sobě, měl charakter a jeho emoce si všichni dodnes pamatujeme. Určitě nezáleželo na tom, že se živil kuchařinou.
A jak vlastně Prima postupuje při vybírání svých "nových dětí"? "Velkou úlohu hraje ani ne to, jaký je jednotlivec, ale jaká bude vlastně celá ta skupina. To znamená, že se ro snažíme složit natolik pestře, aby tam prostě byli lidé, kteří v podstatě mají různé zájmy, různé povahy, prostě to, co vlastně pak ovlivňuje jejich chování," říká šéfredaktor vlastní výroby Rostislav Uher o průběhu sedmideních castingů.
Mezi kandidáty se snažily probojovat i některé "celebrity" - už teď je ale jisté, že pornoherec Robert Rosenberg své hormony ve vile nerozvíří. A naopak bávalý člen Lunetiku Martin Kocián má do vily zase o krok blíž - probojoval se do dvoustovky nejlepších.
VV3-1.jpg

Prima nasazuje velkou reklamní kampan na VV3!

18. června 2007 v 21:43 | Roman Piprek |  Aktuálně!

Před spuštěním velkého projektu je zapotřebí udělat velkou reklamní kampaň. Ta se osvěčila především v reality show Vyvolení 1, kterou televize prováděla před dvěma lety o prázdninách. Prima nyní začíná velmi brzo a jako první nasazuje specialní díl TOP 10 pouze o Vyvolených. Na co se můžete těšit?
Především na nezapomenutelné okamžiky z vily, nejlepší hlášky, Reginin tanec s noži, Vladka, Jindru, Kačenku, balónkovou aféru a mnoho dalšího.
Deset reportáží o reality show Vyvolení 1 uvidíte v úterý 26. června ve 21:15 hned po seriálu Velmi křehké vztahy.
Lze říci, že Prima tímto pořadem zjišťuje názor diváků na třetí řadu Vyvolených. Pokud bude sledovanost úterního TOP 10 malá, Prima bude tušit, že diváci o VV3 moc zájem nemají. Pokud se ovšem sledovanost vytáhne přes 1 mil. diváků, lze usoudit, že diváci o třetí řadu zájem mají. Jak velký, to se teprve uvidí.
Takže se nezapomente dívat a pište komenty!

Připomenutí jak začánaly VyVolení1!

17. června 2007 v 23:39 | Roman Piprek
Pište komenty!

Koncert VyVolených2!

17. června 2007 v 23:36 | Roman Piprek |  Videa
Lbí se vám koncert VV 2?